TEVEKO s. r. o. - nerezové zábradlí

Firma TEVEKO s. r. o. navrhuje, vyrábí a montuje nerezové zábradlí a schodiště, nerez prvky interiérů a exteriérů, to vše v kombinaci se sklem, dřevem a dalšími materiály. Dále vyrábí a montuje ocelové konstrukce, dveře, vrata, brány, madla, sklopná madla, prosklené a polykarbonátové přístřešky, projektuje a vyrábí hydraulické válce, hadice, hydraulické rozvodové bloky, provádí servis a poradenství v oboru hydrauliky a pneumatiky. Naše společnost se dynamicky rozvíjí a má své pevné místo na trhu.

Nerezové zábradlí

Nerezové zábradlí

Ze sortimentu nerezových výrobků je jedním ze stěžejních nerezové zábradlí. Nerezové zábradlí vyrábíme jak do interiéru, tak do exteriéru. Kvalitní nerezové zábradlí se vyznačuje elegantním designem a velice nenáročnou údržbou. Moderní nerezové zábradlí prakticky žádnou údržbu nepotřebuje a nesnižuje se tím životnost nebo funkčnost nerezového zábradlí. Nerezové zábradlí nejen vyrábíme, ale také navrhujeme. Díky tomu, že od začátku do konce pracujeme s prostorem, který nám pro zábradlí vyhradíte, vaše nové nerezové zábradlí bude dokonale ladit s okolim. Pokud máte vlastní projekt nerezového zábradlí, není to pro nás žádný problém, návrh a výrobu přizpůsobíme vašim představám.

Nerezové zábradlí vyrábíme v různých materiálových kombinacích, nejčastější kombinace jsou se sklem a dřevem. Můžou být použity i další materiály. Nerezová část zábradlí může být v lesklém nebo matném provedení.

Nerezová zábradlí můžou být použita prakticky kdekoli, nejčastěji to bývají balkóny, schodiště, galerie, terasy nebo francouzská okna. V navrhování a výrobě těchto druhů nerezového zábradlí máme bohaté zkušenosti.

Galerie – nerezové zábradlí

V záložce nerezové zábradlí uvidíte ukázky naší práce. Je za námi již bezpočet realizaci zábradlí a nerezového zábradlí. Věříme, že i váš prostor oživí nerezové zábradlí od nás. Kvalitní nerezové zábradlí je malé umělecké dílo.

O naše nerezové zábradlí se můžete bez obav opřít.

Zámečnictví

Zámečnictví se zabývá výrobou a montáží ocelových konstrukcí, ale především návrhy, výrobou a montáží nerezového zábradlí, schodišť a nerez prvků interiérů a exteriérů. Nerez ocel je vysoce kvalitní, nekorudující a ušlechtilý materiál. Výrobky z nerez oceli jsou téměř bez jakýchkoliv nároků na údržbu. Nerezové zábradlí, schodiště, přístřešky a další nerezové doplňky interiérů a exteriérů obzvláště v kombinaci s dalšími materiály jako např. sklo, dřevo, kámen, mramor apod. se vyznačují vysoce estetickými, užitnými vlastnosti a moderním designem.

Hydraulika a pneumatika

V nově otevřené Prodejně hydrauliky a pneumatiky naleznete široký sortiment prvků pro hydraulické a pneumatické obvody. Nabízíme šroubení, těsnění, rychlospojky, držáky trubek, trubky, pístnice, kulové kohouty, rozvaděče a další hydraulické prvky. Nedílnou a důležitou součástí je výroba hydraulických hadic, servis a opravy hydraulických systémů, renovace a výroba hydraulických válců, návrhy a oživení hydraulických obvodů.

Hydraulika a pneumatika
Hydraulika a pneumatika